• Federatie Historische Automobiel- en Motorfietsclubs

  • Contact- en adresgegevens

  • Bezoekadres
        Kosterijland 15
        3981 AJ BUNNIK

  • Tel.: 085 303 46 51 
    E-Mail: secretariaat@fehac.nl

    Kamer van Koophandel:  40506048

  • Bestuur
      Voorzitter Bert de Boer voorzitter@fehac.nl
      Vice-voorzitter Cander van der Veer vice-voorzitter@fehac.nl
      Secretaris Roel Augusteijn secretaris@fehac.nl
      Operationeel Secretaris Joost van Noorden operationeel-secretaris@fehac.nl
      Penningmeester Wilco Boer penningmeester@fehac.nl
      Public-Affairs Bert Pronk public-affairs@fehac.nl
    Algemeen
      Secretariaat Willeke Wallet / Henk Boons secretariaat@fehac.nl
      Beurzen, Business Partners en vrienden van de FEHAC Anton Iken bupa@fehac.nl
      Fehactiviteiten Herman Steendam redactie@fehac.nl
      Publicrelation Bert de Boer pr@fehac.nl
      Webmaster Rob Goudriaan webmaster@fehac.nl
    Voorzitter of contactpersoon van de Commissies en Werkgroepen
      Commissie Personenauto's (cPA) Laszlo Mogyorôssy cpa@fehac.nl
      Commissie Bedrijfsvoeruigen (cBV) Henk Boons cbv@fehac.nl
      Commissie Tweewielers (cTW) Doede Bakker ctw@fehac.nl
      Commissie Juridische Zaken (cJuZa) Cander van der Veer juza@fehac.nl
      Advies, ondersteuning en Evenementen (AOE) Leo Greinen aoe@fehac.nl
      Commissie FIVA en internationale Betrekkingen (cF&IB) Laszlo Mogyorôssy fiva@fehac.nl
      Werkgroep Cultureel Erfgoed (wCE) Bert Boortman wce@fehac.nl
      Werkgroep Trade & Skills (wTS) Joop van Veldhuizen wts@fehac.nl
      Werkgroep Verzekeringen & Taxaties (wVT) Herman Steendam wvt@fehac.nl